top of page

Dom v meste na skok od lesa

nastranku.png

Realizácia:  August 2021 - Apríl 2022

Lokalita: Košice Sever

Čermeľská cesta

Rozloha pozemku: 400m2 

Podlahová plocha: 150 m2

Počet podlaží: 2

Strecha: Plochá

Loggia: áno

Garáž: 1x

Pivnica: nie

 • Mám vlastnú nehnuteľnosť, môžete mi zrealizovať rekonštrukciu?"
  Momentálne neberieme zákazky na realizácie - rekonštruujeme za účelom predaja len vlastné nehnuteľnosti. Vy si danú nehnuteľnosť môžete kúpiť presne tak, ako ju vidíte na fotkách. Ak máte záujem o dizajn bytu alebo domu, kolegyňa (www.lotitihome.sk) sa Vás rada ujme, realizáciu si budete musieť zabezpečiť sami.
 • Páči sa mi nehnuteľnosť, na ktorej práve pracujete, koľko bude stáť, môžem prísť na obhliadku?"
  Presná cena bude závisieť od finálnych nákladov na rekonštrukciu, aktuálnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami a bude určená, až keď nehnuteľnosť pôjde do predaja. Môžete sa prihlásiť na odber noviniek, aby ste boli medzi prvými, ktorí sa dozvedia, že nehnuteľnosť ide do ponuky. Obhliadky sa uskutočňujú až po úplnom dokončení realizácie, nie je možné zasahovať do projektu počas rekonštrukčných prác.
 • Vaša firma existuje krátko, máte dostatočné skúsenosti?"
  Áno, organizovala som rekonštrukciu či dokončovanie vyše 10tich projektov. Spolupracujem len s overenými ľuďmi, ktorí vedia dodať požadovanú kvalitu. Niektoré nehnuteľnosti používam sama, alebo ich používajú známi či klienti, takže mám jasnú predstavu ako dané riešenia fungujú v praxi.
 • Prečo nehnuteľnosti aj zariaďujete? Čo ak sa to záujemcovi nebude páčiť?
  Zariaďovať nehnuteľnosti tak, že klientom stačí priniesť si len oblečenie, je naša stratégia, ktorou sa chceme odlíšiť od konkurencie. Našim zákazníkom chceme ušetriť čas a tým pádom aj peniaze, keďže zariadiť interiér stojí nemalé úsilie a zariadiť ho pekne chce aj dobrý vkus. Ak sa niekomu zariadenie nebude páčiť, tak si od nás nehnuteľnosť jednoducho nekúpi :-)
 • Prečo nechávate niektoré izby prázdne?
  Vieme, že záujemcovia, ktorí si nehnuteľnosť kúpia, budú potrebovať kuchyňu, jedáleň, obývačku, spálňu, kúpelňu a predsieň, ale nevieme či majú deti, aké sú staré, či je to chlapec alebo dievča, nevieme či izbu nebude využívať iba ako pracovňu atď. Nechceme, aby naša práca, samotné zariadenie a tým pádom aj peniaze záujemcu vyšli nazmar.

Ďakujeme za prihlásenie sa na odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek pre túto nehnuteľnosť a budeme Vás kontaktovať ešte predtým ako nehnuteľnosť uvedieme do ponuky

bottom of page