top of page

Acerca de

About

Náš príbeh

Dôraz na kvalitu a dizajn

Sme dve priateľky Patrícia a Diana- susedky, z novovzniknutej štvrte, kde si každý stavia a dokončuje vlastný dom. Spojila nás vášeň pre interiérový dizajn a premeny nehnuteľností. 

Po postavení svojho domu som túžila mať si kde oddýchnuť, relaxovať obklopená lesmi a tak sme kúpili starú chatu na samote, ktorú bolo potrebné kompletne zrekonštruovať. Vzhľadom na pracovnú vyťaženosť manžela som sa chcela úlohy realizátorky chopiť sama. Oslovila som Dianu, aby mi pomohla s funkčným návrhom a aby interiéru vdýchla dušu. Počas tejto rekonštrukcie sme zistili, že sa nám spolu výborne pracuje a bola by škoda v tom nepokračovať. V tomto čase mi končila materská dovolenka, tak som sa rozhodla, že si založím firmu a skúsim tieto výnimočné premeny robiť aj pre Vás :-)

K výberu nehnuteľnosti, najmä ak ide o starší RD, pristupujem veľmi zodpovedne - nehnuteľnosť sa nakupuje len po dôkladnej technickej prehliadke - aj s inžinierom - statikom, 

Počas rekonštrukcie sa dbá na kvalitu, nerobia sa žiadne kompromisy, ak je niečo pred koncom svojej životnosti, prípadne je to starý materiál, ktorý v modernej stavbe nemá čo hľadať - vymení sa, aj za cenu zvýšených nákladov na stavbu.

Interiér vybavujeme kvalitným nábytkom, na mieru vyrábanými kuchyňami, nábytkom a doplnkami z masívneho dreva, či vstavanými skriňami alebo inými prvkami od overených dodávateľov. Niektoré kúsky sú skutočným originálom, ktoré inde nenájdete ani nekúpite. Vyrába ich Diana do konkrétneho priestoru podľa potreby, či už ide o obrazy, koláže, stôl, dekorácie rôzneho druhu, vankúše zrkadlá atď. 

bottom of page